Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UROCZYSTE PODSUMOWANIE OLIMPIADY

 

Oprócz nagrodzonych uczniów  podziękowania za wzorową opiekę nad nimi otrzymali nasi nauczyciele: pani Barbara Cecot i pani Dorota Kamińska oraz pan dyrektor Robert Warda. Pan Dyrektor otrzymał również z rąk wiceprezesa Urzędu Patentowego specjalne odznaczenie – Odznakę Honorową „Zasługi dla Wynalazczości”.

W dalszej części uroczystości głos zabrał wiceprezydent  PZSiR  pan Zbigniew Matuszczak, który na ręce dyrektora szkoły przekazał specjalne podziękowania dla Grona Pedagogicznego LO nr III za profesjonalną organizację tegorocznego Finału 48 edycji Olimpiady Innowacji  Technicznych  i Wynalazczości Blok B, który odbył się w murach naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom naszej szkoły!!!  Dziękujemy nauczycielom za pomoc w realizacji naszych projektów!!!