Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy uczniów LO nr III im. Wł. Broniewskiego w Ostrowcu Św.

 

 

lp

Imię i nazwisko

klasa

osiągnięcie

opiekunowie

1.        

Julia Jabłońska

2e

Laureatka

I

 Miejsce w Kraju

Olimpiady Innowacji Technicznych i  Wynalazczości- blok A

(Innowacje Techniczne)

R. Warda

D. Kamińska

finalistka

Olimpiady Innowacji Technicznych i  Wynalazczości- blok B

(Wynalazczość)

R. Warda

2.        

Leśniak Igor

3d

laureat

I

 Miejsce w Kraju

Olimpiady Innowacji Technicznych i  Wynalazczości- blok A

(Innowacje Techniczne)

R. Warda

D. Kamińska

3.        

Lesicka Monika

3h

laureatka

II

 Miejsce w Kraju

Olimpiady Innowacji Technicznych i  Wynalazczości- blok A

(Innowacje Techniczne)

R. Warda

B. Cecot

4.        

Lesicki Paweł

3h

laureat

II

 Miejsce w Kraju

5.        

Mazur Kornelia

3h

laureatka

Olimpiady Innowacji Technicznych i  Wynalazczości- blok B

(Wynalazczość)

R. Warda

6.        

Iga Dziekan

3e

finalistka

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

E. Wyjadłowska

laureatka

Francuskojęzyczny Międzynarodowy Konkurs  „Opowiedz mi o Prawach Człowieka”-

 Podsumowanie i odbiór nagród w Strasburgu

A. Samot

7.        

Kinga Choda

3e

finalistka

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

M. Kusal

Udział w II- ustnym etapie
okręgowym

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

E. Wyjadłowska

8.        

Joanna Kwiatkowska

3h

finalistka

Olimpiady Innowacji Technicznych i  Wynalazczości- blok B

(Wynalazczość)

R. Warda

9.        

Burda Szymon

3h

finalista

10.     

Młyńska Julia

2d

finalistka

11.     

Piotr Gawroński

3d

finalista

Olimpiada Wiedzy Chemicznej

D. Kamińska

12.     

Natalia Szymczyk

3e

finalistka

Ogólnopolski konkurs „Senat RP – jego rola i znaczenie”- konkurs Uniwersytetu Warszawskiego

M. Kusal