Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie Bronka w wojewódzkim finale Konkursu Statystycznego Escape Room

 

- pierwszy w składzie: Angelika Bednarska, Nikola Dziubińska, oraz Julia Susfał z klasy 2c o profilu politechnicznym, przygotowany przez mgr Małgorzatę Mularską,

 -drugi w składzie: Marcin Bajor, Iwona Sałata i Julia Wąsik z klasy 3c o profilu politechnicznym – opiekun  mgr Justyna Górska.

     Zorganizowana po raz drugi w Urzędzie Statystycznym w Kielcach zabawa wzbudziła wśród uczniów wiele emocji i pozytywnych reakcji. Gra polegała na rozwiązaniu trzech „statystycznych" zagadek, których wykonanie było kluczem do otworzenia zamkniętego pokoju. Uczniowie Bronka wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Zespół z klasy 3c zajął w końcowej rywalizacji  III miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Po intelektualnym wysiłku uczniowie  zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Zmagania w nowej formule, atmosferze tajemniczości i zabawy spodobały się młodzieży na tyle, że już dziś zadeklarowali przyszłoroczny udział.

 

  • ks1
  • ks2
  • ks3
  • ks4