Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Plan Lekcji

Plan  Lekcji

na rok szkolny 2020/2021

Klasy pierwsze

 

 

 

1a

1b

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

AT

r_wos

41

j.pol

36

 2  8:55- 9:40

AT

wos

41

j.pol

36

 3  9:50-10:35

AN/DG

j.ang-1/2/infor-2/2

41/49

AT

filoz

36

 4 10:55-11:40

KK

j.pol

41

PK/AB

wf1b D/j.ang-2/2

S1/36

 5 11:50-12:35

KK

j.pol

41

PK/AB

wf1b D/j.ang-2/2

S1/36

 6 12:45-13:30

AT

filoz

41

AB/DG

r_ang-1/2/infor-2/2

36/49

 7 13:35-14:20

AT

edb

41

AB/KĘ

j.ang-1/2/wf1be D

36/S4

 8 14:25-15:10

KĘ/PK/BB

wf1ad D/wf1ac C/wf1a D

S4/S2/S1

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

MG

relig

36

 2  8:55- 9:40

DG/MC

infor-1/2/j.ang-2/2

49/41

JJ

fizyk

36

 3  9:50-10:35

AN/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/41

TR/KA

r_bio-1/2/r_geo-2/2

36/PP

 4 10:55-11:40

KK

r_j.p

41

AT

edb

36

 5 11:50-12:35

DK

chemi

41

AB

wych.

36

 6 12:45-13:30

 

 

 

r_j.p

36

 7 13:35-14:20

 

 

 

r_j.p

36

 8 14:25-15:10

 

 

 

PK

wf1bde C

S2

 

Środa

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

MM

matem

41

AS/DO/EG

fr1bc P/ni1bc K/ro1b P

52/35/36

 2  8:55- 9:40

BU

r_his

41

WJ

histo

36

 3  9:50-10:35

KK

j.pol

41

WJ

wos

36

 4 10:55-11:40

JJ

fizyk

41

JG

matem

36

 5 11:50-12:35

AT

r_wos

41

JG

matem

36

 6 12:45-13:30

KA

geogr

41

j.pol

36

 7 13:35-14:20

KĘ/PK/BB

wf1ad D/wf1ac C/wf1a D

S4/S2/S1

j.pol

36

 8 14:25-15:10

KĘ/PK/BB

wf1ad D/wf1ac C/wf1a D

S4/S2/S1

 

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

AS/DO/EG

fr1bc P/ni1bc K/ro1b P

52/35/36

 1  8:00- 8:45

KK

j.pol

41

TR

biolo

36

 2  8:55- 9:40

KK

wych.

41

MG

relig

36

 3  9:50-10:35

MG

relig

41

JG

matem

36

 4 10:55-11:40

AN/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/41

WJ

histo

36

 5 11:50-12:35

MM

matem

41

DG/AB

infor-1/2/r_ang-2/2

49/36

 6 12:45-13:30

MM

matem

41

PK/AB

wf1b D/j.ang-2/2

S1/36

 7 13:35-14:20

 

 

 

DO

ni1bcd P

35

 8 14:25-15:10

 

 

 

DO

ni1bcd P

35

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

AS/DO/EG

fr1ae P/ni1a K/ro1a P

52/35/41

 

 

 

 2  8:55- 9:40

AS/DO/EG

fr1ae P/ni1a K/ro1a P

52/35/41

 

 

 

 3  9:50-10:35

BU

histo

41

 

 

 

 4 10:55-11:40

BU

histo

41

KA

geogr

36

 5 11:50-12:35

MG

relig

41

AB/PK/KĘ

j.ang-1/2/wf1bde C/wf1be D

36/S2/S4

 6 12:45-13:30

MS

biolo

41

AB/PK/KĘ

j.ang-1/2/wf1bde C/wf1be D

36/S2/S4

 7 13:35-14:20

 

 

 

BC

chemi

36

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1c

1d

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

DG/JS

infor-1/2/r_bio-2/2

49/26

 2  8:55- 9:40

MD/GA

j.ang-1/2/j.ang-2/2

34/19

DK/DG

r_che-1/2/infor-2/2

26/49

 3  9:50-10:35

WJ

histo

19

JS/DK

r_bio-1/2/r_che-2/2

26/PP

 4 10:55-11:40

BK

r_mat

19

AT

filoz

26

 5 11:50-12:35

BK

r_mat

19

LK

j.pol

26

 6 12:45-13:30

KK

j.pol

19

DK

wych.

26

 7 13:35-14:20

KK

j.pol

19

KU/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

26/38

 8 14:25-15:10

MT/PK

wf1c D/wf1ac C

S3/S2

wf1ad D

S4

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

DO

ni1d K

35

 2  8:55- 9:40

KK

j.pol

19

LK

j.pol

26

 3  9:50-10:35

KA/DK

r_geo-1/2/r_che-2/2

PP/19

LK

j.pol

26

 4 10:55-11:40

JJ

fizyk

19

JG

matem

26

 5 11:50-12:35

KK

j.pol

19

KU/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

26/38

 6 12:45-13:30

MD/DG

r_ang-1/2/k.inf-2/2

19/49

DZ

relig

26

 7 13:35-14:20

MD/DG

k.ang-1/2/r_inf-2/2

19/49

JS

r_bio

26

 8 14:25-15:10

 

 

 

PK/MT

wf1bde C/wf1d D

S2/S3

 

Środa

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

DO/AS

ni1bc K/fr1bc P

35/52

 

 

 

 2  8:55- 9:40

MA

edb

19

DZ

relig

 

 3  9:50-10:35

MK

wos

19

KA

geogr

26

 4 10:55-11:40

DZ

relig

19

DK

chemi

26

 5 11:50-12:35

BK

matem

19

WJ

histo

26

 6 12:45-13:30

DK

chemi

19

JS

biolo

26

 7 13:35-14:20

MT/PK

wf1c D/wf1ac C

S3/S2

wf1ad D

S4

 8 14:25-15:10

MT/PK

wf1c D/wf1ac C

S3/S2

wf1ad D

S4

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

DO/AS

ni1bc K/fr1bc P

35/52

 

 

 

 1  8:00- 8:45

JS

biolo

19

DO

ni1d K

26

 2  8:55- 9:40

WJ

histo

19

LK

j.pol

26

 3  9:50-10:35

DG/GA

infor-1/2/j.ang-2/2

49/19

DK

r_che

26

 4 10:55-11:40

BK

matem

19

DG

edb

26

 5 11:50-12:35

AT

filoz

19

WJ

wos

26

 6 12:45-13:30

KA

wych.

19

KU/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

26/38

 7 13:35-14:20

DO/EG

ni1bcd P/ro1ce P

35/19

DO/MŻ

ni1bcd P/ro1d P

35/26

 8 14:25-15:10

DO/EG

ni1bcd P/ro1ce P

35/19

DO

ni1bcd P

35

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

ro1d P

26

 1  8:00- 8:45

MD/DG

j.ang-1/2/infor-2/2

34/49

WJ

histo

26

 2  8:55- 9:40

MD/GA

j.ang-1/2/j.ang-2/2

34/19

JJ

fizyk

26

 3  9:50-10:35

KA

geogr

19

JG

matem

26

 4 10:55-11:40

DZ

relig

19

JG

matem

26

 5 11:50-12:35

BK

matem

19

PK/MT

wf1bde C/wf1d D

S2/S3

 6 12:45-13:30

 

 

 

PK/MT

wf1bde C/wf1d D

S2/S3

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1e

 

 

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 2  8:55- 9:40

JJ

wych.

18

 3  9:50-10:35

MM

matem

18

 4 10:55-11:40

MM

matem

18

 5 11:50-12:35

ED

j.pol

18

 6 12:45-13:30

AN/KU

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/18

 7 13:35-14:20

wf1be D

S4

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 1  8:00- 8:45

JJ

fizyk

18

 2  8:55- 9:40

BU

histo

18

 3  9:50-10:35

MG

relig

18

 4 10:55-11:40

BC

chemi

18

 5 11:50-12:35

BC

r_che

18

 6 12:45-13:30

TR

biolo

18

 7 13:35-14:20

AN/KU

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/18

 8 14:25-15:10

BB/PK

wf1e D/wf1bde C

S1/S2

 

Środa

 0  7:10- 7:55

WJ

wos

18

 1  8:00- 8:45

MA

edb

18

 2  8:55- 9:40

AT

filoz

18

 3  9:50-10:35

DG/TR

infor-1/2/r_bio-2/2

49/18

 4 10:55-11:40

TR

biolo

18

 5 11:50-12:35

BC/DG

r_che-1/2/infor-2/2

18/49

 6 12:45-13:30

ED

j.pol

18

 7 13:35-14:20

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 1  8:00- 8:45

MG

relig

18

 2  8:55- 9:40

TR/BC

r_bio-1/2/r_che-2/2

18/PP

 3  9:50-10:35

KA

geogr

18

 4 10:55-11:40

MM

matem

18

 5 11:50-12:35

AN/KU

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/18

 6 12:45-13:30

BU

histo

18

 7 13:35-14:20

EG

ro1ce P

19

 8 14:25-15:10

EG

ro1ce P

19

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 1  8:00- 8:45

AS/MŻ

fr1ae P/ro1e P

52/18

 2  8:55- 9:40

AS/MŻ

fr1ae P/ro1e P

52/18

 3  9:50-10:35

ED

j.pol

18

 4 10:55-11:40

ED

j.pol

18

 5 11:50-12:35

BB/PK/KĘ

wf1e D/wf1bde C/wf1be D

S1/S2/S4

 6 12:45-13:30

BB/PK/KĘ

wf1e D/wf1bde C/wf1be D

S1/S2/S4

 7 13:35-14:20

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

Klasy drugie

 

 

 

2a

2b

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

DO/EG/AS

ni2abd K/ro2abd K/fr2abd K

35/17/52

DO/EG/AS

ni2abd K/ro2abd K/fr2abd K

35/37/52

 1  8:00- 8:45

MM

matem

17

DZ

relig

37

 2  8:55- 9:40

MM

matem

17

AM/LK

u_jpo/r_j.p

34/37

 3  9:50-10:35

BU

r_his

17

TR/KA

r_bio-1/2/r_geo-2/2

37/34

 4 10:55-11:40

BU

r_his

17

WJ

u_his

37

 5 11:50-12:35

JJ

u_prz

17

WJ

u_his

37

 6 12:45-13:30

MK/AS/EG

wos2ab/fr2ab R/ro2ab R

17/52/11

MK/LK/AS/EG

wos2ab/r_j.p/fr2ab R/ro2ab R

34/37/52/11

 7 13:35-14:20

EW

j.pol

17

LK

j.pol

37

 8 14:25-15:10

AS/EG

fr2ad P/ro2ab P

52/17

EG

ro2ab P

17

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

EW

j.pol

17

 

 

 

 1  8:00- 8:45

EW

j.pol

17

AN/MD

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/37

 2  8:55- 9:40

EW

j.pol

17

AN/MD

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/37

 3  9:50-10:35

MM

u_mdn

17

WJ

u_his

37

 4 10:55-11:40

MC/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

17/38

TR/KA

r_bio-1/2/r_geo-2/2

37/PP

 5 11:50-12:35

DZ

relig

17

TR/KA

r_bio-1/2/r_geo-2/2

37/PP

 6 12:45-13:30

PK

wf2abd C

S2

BB/PK/MT

wf2b D/wf2abd C/wf2bd D

S1/S2/S3

 7 13:35-14:20

PK

wf2abd C

S2

BB/PK/MT

wf2b D/wf2abd C/wf2bd D

S1/S2/S3

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 0  7:10- 7:55

DO/EG/AS

ni2abd K/ro2abd K/fr2abd K

35/17/52

DO/EG/AS

ni2abd K/ro2abd K/fr2abd K

35/11/52

 1  8:00- 8:45

EW

r_j.p

17

AN/MD

j.ang-1/2/j.ang-2/2

38/37

 2  8:55- 9:40

EW

r_j.p

17

AN/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

38/37

 3  9:50-10:35

AT

u_pro

17

DZ

relig

37

 4 10:55-11:40

MC/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

17/38

AT

u_eko

37

 5 11:50-12:35

MC/AN

j.ang-1/2/j.ang-2/2

17/38

LK

j.pol

37

 6 12:45-13:30

MM

matem

17

BK

matem

37

 7 13:35-14:20

AT

u_pro

17

BK

wych.

37

 8 14:25-15:10

AS/EG

fr2ad P/ro2ab P

52/17

EG

ro2ab P

17

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

EW

r_j.p

17

AN/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

38/37

 1  8:00- 8:45

EW

r_j.p

17

AN/MD

r_ang-1/2/r_ang-2/2

38/37

 2  8:55- 9:40

JJ

u_prz

17

RW

u_mdn

37

 3  9:50-10:35

BU

r_his

17

BK

matem

37

 4 10:55-11:40

BU

r_his

17

LK

j.pol

37

 5 11:50-12:35

PK

wf2a D

S1

LK

j.pol

37

 6 12:45-13:30

 

 

 

 

 

 

 7 13:35-14:20

 

 

 

 

 

 

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

 

 

 

 

 

 

 2  8:55- 9:40

PK

wf2a D

S1

 

 

 

 3  9:50-10:35

PK

wf2a D

S1

 

 

 

 4 10:55-11:40

MM

wych.

17

BK

matem

37

 5 11:50-12:35

MK/AS/EG

wos2ab/fr2ab R/ro2ab R

17/52/11

MK/LK/AS/EG

wos2ab/r_j.p/fr2ab R/ro2ab R

17/37/52/11

 6 12:45-13:30

MK/AS/EG

wos2ab/fr2ab R/ro2ab R

17/52/11

MK/LK/AS/EG

wos2ab/r_j.p/fr2ab R/ro2ab R

17/37/52/11

 7 13:35-14:20

DZ

relig

17

TR/KA

r_bio-1/2/r_geo-2/2

37/34

 8 14:25-15:10

PK

wf2abd C

S2

BB/PK/MT

wf2b D/wf2abd C/wf2bd D

S1/S2/S3

 

 

 

 

2d

2e

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

DO/EG/AS

ni2abd K/ro2abd K/fr2abd K

35/17/52

DZ

relig

33

 1  8:00- 8:45

AM

u_jpo

10

BU

r_his

33

 2  8:55- 9:40

DZ

relig

10

KK

j.pol

33

 3  9:50-10:35

MD/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

10/27

KK

j.pol

33

 4 10:55-11:40

DK/JS

r_che-1/2/r_bio-2/2

PP/10

MC/SW

j.ang-1/2/j.ang-2/2

33/51

 5 11:50-12:35

JS/DK

r_bio-1/2/r_che-2/2

PP/10

MK

zaj.r.u

33

 6 12:45-13:30

JS

r_bio

10

JG

matem

33

 7 13:35-14:20

DK

r_chem

10

DO/AS

ni2efh K/fr2eh P

35/52

 8 14:25-15:10

AS

fr2ad P

52

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

EG

ro2d P

10

BU

histo

33

 1  8:00- 8:45

EG

ro2d P

10

BU

histo

33

 2  8:55- 9:40

DK

r_che

10

JG

matem

33

 3  9:50-10:35

KK

j.pol

10

JG

matem

33

 4 10:55-11:40

WJ

u_his

10

BB/MT/PK

wf2e D/wf2ef D/wf2efh C

S1/S4/S2

 5 11:50-12:35

MC/SW

u_j.a-1/2/u_j.a-2/2

10/51

BB/MT/PK

wf2e D/wf2ef D/wf2efh C

S1/S3/S2

 6 12:45-13:30

PK/MT

wf2abd C/wf2bd D

S2/S3

KK

r_j.p

33

 7 13:35-14:20

PK/MT

wf2abd C/wf2bd D

S2/S3

KK

r_j.p

33

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

Środa

 0  7:10- 7:55

DO/EG/AS

ni2abd K/ro2abd K/fr2abd K

35/17/52

 

 

 

 1  8:00- 8:45

WJ

u_his

10

MC/SW

j.ang-1/2/j.ang-2/2

33/51

 2  8:55- 9:40

MM

matem

10

JJ

fizyk

33

 3  9:50-10:35

MM

matem

10

JG

matem

33

 4 10:55-11:40

JS

r_bio

10

KK

j.pol

33

 5 11:50-12:35

KK

j.pol

10

KA

geogr

33

 6 12:45-13:30

KK

j.pol

10

BB/MT/PK

wf2e D/wf2ef D/wf2efh C

S2/S4/S1

 7 13:35-14:20

JS

wych.

10

DZ

relig

33

 8 14:25-15:10

AS

fr2ad P

52

 

 

 

 

Czwartek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

WJ

u_his

10

BU

r_his

33

 2  8:55- 9:40

MD/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

10/27

DK

chemi

33

 3  9:50-10:35

MD/MC

j.ang-1/2/j.ang-2/2

10/27

AT

p_prz

34

 4 10:55-11:40

DK/JS

r_che-1/2/r_bio-2/2

10/34

KA

geogr

33

 5 11:50-12:35

JS/DK

r_bio-1/2/r_che-2/2

10/34

KK

j.pol

33

 6 12:45-13:30

DK

r_chem

10

MK/DO

r_wos/r_ni2ef R

33/35

 7 13:35-14:20

MM

u_mdn

10

MK

wos

33

 8 14:25-15:10

MT

wf2d D

S1

 

 

 

 

Piątek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

DO/AS

ni2efh K/fr2eh P

35/52

 1  8:00- 8:45

 

 

 

MC/SW

j.ang-1/2/j.ang-2/2

27/33

 2  8:55- 9:40

MT

wf2d D

S2

DK/DG

chemi-1/2/infor-2/2

33/49

 3  9:50-10:35

MT

wf2d D

S2

MS/DK

biolo-1/2/chemi-2/2

33/PP

 4 10:55-11:40

JS

r_bio

10

DG/MS

infor-1/2/biolo-2/2

49/33

 5 11:50-12:35

KK

j.pol

10

MS

biolo

33

 6 12:45-13:30

DZ

relig

10

JG

wych.

33

 7 13:35-14:20

MM

matem

10

AS/EG/DO

fr2ef P/ro2ef P/ni2efh P

52/33/35

 8 14:25-15:10

PK/MT

wf2abd C/wf2bd D

S2/S3

AS/EG/DO

fr2ef P/ro2ef P/ni2efh P

52/33/35

 

 

 

2f

2h

 

 

N

P

S

N

P

S

Poniedziałek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

 

 

 

 1  8:00- 8:45

MD

wych.

22

LK

j.pol

39

 2  8:55- 9:40

BU

histo

22

BC

chemi

39

 3  9:50-10:35

DZ

relig

22

LK

j.pol

39

 4 10:55-11:40

MD/DG

r_ang-1/2/infor-2/2

22/49

LK

j.pol

39

 5 11:50-12:35

DG/MD

infor-1/2/r_ang-2/2

49/22

BC

r_che

39

 6 12:45-13:30

TR/KA

r_bio-1/2/r_geo-2/2

22/PP

BC

r_che

39

 7 13:35-14:20

DO

ni2efh K

35

DO/EG/AS

ni2efh K/ro2h P/fr2eh P

35/39/52

 8 14:25-15:10

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 0  7:10- 7:55

 

 

 

KU/AB

j.ang-1/2/j.ang-2/2

39/44

 1  8:00- 8:45

TR