Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Absolwenci

Zarząd SAiP od roku 2004 - do nadal

Prezes - Hieronim Wanat
V-ce Prezes - Krystyna Krzemińska
Sekretarz - Agnieszka Pocheć-Paluch
Skarbnik - Anetta Barańska
Członkowie: Grażyna Kałamaga, Jolanta Dumalewska, Krzysztof Rusiecki
Komisja Rewizyjna: Renata Orłowska, Alicja Samot, Elżbieta Saracen

12 marca 2004 roku podsumowano kolejny etap działalności Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół III Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego w Ostrowcu, które w chwili obecnej liczy 191 członków. W obradach Walnego Zebrania, które poprzedził występ młodzieży z klasy II "b" pod kierunkiem p. Alicji Samot i p. Alicji Młynarczyk, uczestniczyło ponad 30 osób. Nad sprawnym przebiegiem kolejnych etapów spotkania czuwała młodzież z klasy I "c" i I "f" pod opieką p. Agnieszki Pocheć Paluch, p. Ewy Dobrowolskiej i p. Grażyny Chudzińskiej.
Obrady, którym przewodniczyła p. Krystyna Krzemińska, a które przebiegły w niemal rodzinnej atmosferze, zakończyły się ukonstytuowaniem nowo wybranych władz na kolejną dwuletnią kadencję.
Członkowie SAiP obecni na spotkaniu, serdecznie dziękują młodzieży szkolnej i ich opiekunom za tak serdeczne i pełne ciepła przyjęcie. Dziękują za zaangażowanie, które pozwala sądzić, iż losy tej szkoły nie będą im kiedyś obojętne.