Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W „Bronku” czytają najwięcej

25.04.2016r. odbył się w Bursie Szkolnej w Ostrowcu Świętokrzyskim powiatowy konkurs czytelniczy "Lubię czytać" objęty Honorowym Patronatem Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki starostwa powiatowego w Ostrowcu. Konkurs miał na celu sprawdzenie stopnia znajomości treści książek Joanny Chmielewskiej "Studnie przodków", "Boczne drogi"…, gdyż jego celem było promowanie autorów literatury polskiej, popularyzacja książek wykraczających poza kanon lektur szkolnych, rozbudzanie pasji czytelniczych, propagowanie aktywności i kultury czytelniczej  poprzez korzystanie z biblioteki.

Opiekunem naszych uczestniczek konkursu była pani Małgorzata Heba-Pastuszka- nauczyciel bibliotekarz. W konkursie wzięły udział dwie uczennice LO nr III Patrycja Jakubowska i Agata Gęsiarz z klasy 2b (lingwistycznej z rozszerzonym j. polskim) uczennice pani Bożeny Jagiełło. I miejsce w konkursie zajęła Agata Gęsiarz. Gratulacje.

  • k1
  • k2
  • k3