Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tenis stołowy

W dniach 6 i 7 marca 2017r. w LO nr II odbyły się miksty tenisa stołowego o puchar dyrektora Chreptowicza. Nasi uczniowie w składzie: Natalia Bidzińska, Klaudia Majewska, Daniel Mordon i Bartłomiej Ogonowski zajęli III miejsce. Opiekun: Małgorzata Turek.

 

Czytaj więcej...

Finały piłki ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

W dniu13.12.2016 zakończyły się finały piłki ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę uplasowali się na II miejscu.
Skład zwycięskiej drużyny stanowili: Maciej Jabłoński, Patryk Piwnik, Krzysztof Piwnik, Hubert Czeski, Bartosz Jedlikowski, Dawid Góralski, Mateusz Adamski, Stanisław Mrugała, Emil Woskowicz, Jakub Orczyk, Jakub Kozakiewicz oraz bramkarz Michał Dąbek.
Opiekę nad młodzieżą sprawowała Małgorzata Turek.

Czytaj więcej...

Zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 9.03.2017r na hali Zespołu Szkòł Sportowych odbył się finał o Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego w piłce siatkowej dziewcząt.W zawodach brało udział 12 zespołów, nasze uczennice zajęły II miejsce.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 29.09.2016r. uczennice LO nr III im. W. Broniewskiego zajęły II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrowieckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Czytaj więcej...