Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Absolwenci 2020/2021 na wyższych uczelniach

Rokrocznie przedstawiamy wyniki rekrutacji naszych absolwentów na wyższe uczelnie. W tym roku również wielu naszych uczniów wybrało renomowane uczelnie i kierunki studiów, co daje nam powody do dużego zadowolenia i wiarę w to, że ich edukacja przyniosła oczekiwane rezultaty. Tegoroczne wybory naszych absolwentów przedstawiamy poniżej.

Czytaj więcej...

Absolwenci 2019/2020 na wyższych uczelniach

Rokrocznie przedstawiamy wyniki rekrutacji naszych absolwentów na wyższe uczelnie i ponownie jest się czym pochwalić. Bardzo wielu naszych uczniów wybiera renomowane uczelnie i kierunki studiów, co daje nam powody do dumy i nadzieję, że ich edukacja przyniesie radość i sukcesy nie tylko im samym, ale również nam wszystkim. Tegoroczne wybory naszych absolwentów przedstawiamy poniżej.

 

Czytaj więcej...

Absolwenci 2018/2019 na wyższych uczelniach

 

 

W tym roku również przedstawiamy wyniki rekrutacji naszych absolwentów na wyższe uczelnie i ponownie wyglądają one bardzo interesująco. Cieszy fakt, że bardzo wielu naszych uczniów wybiera renomowane uczelnie i kierunki studiów, np:

Czytaj więcej...